All countries
240,190,120
Confirmed
Updated on October 14, 2021 7:04 pm
All countries
215,766,611
Recovered
Updated on October 14, 2021 7:04 pm
All countries
4,893,211
Deaths
Updated on October 14, 2021 7:04 pm

В «УДАР Віталія Кличка» перебігають «слуги народу»Представники партії…

В «УДАР Віталія Кличка» перебігають «слуги народу»

Представники партії Зеленського «Слуга народу» вливаються до лав партії «УДАР Віталія Кличка». Зокрема, «УП» повідомляє, що у Дніпропетровській області керівником штабу «УДАРу» призначено ексглаву облради, діючого депутата облради від «Слуги народу» Святослава Олійника. А міський штаб очолив народний депутат від «Слуги народу» Кирило Нестеренко.

За словами екс-депутата Андрія Денисенка, публічних представлень на місці не було. При цьому на нарадах в центральному штабі Олійник та Нестеренко беруть участь як регіональні керівники і проходять у цій ролі у відповідних штабних документах вже з середини вересня».

ТСН | #політика

В «УДАР Віталія Кличка» перебігають «слуги народу»Представники партії Зеленського «Слуга народу» вливаються до лав партії «УДАР Віталія Кличка». Зокрема, «УП» повідомляє, що у Дніпропетровській област В «УДАР Віталія Кличка» перебігають «слуги народу»Представники партії Зеленського «Слуга народу» вливаються до лав партії «УДАР Віталія Кличка». Зокрема, «УП» повідомляє, що у Дніпропетровській област

Hot Topics

Related Articles