All countries
240,190,120
Confirmed
Updated on October 14, 2021 7:04 pm
All countries
215,766,611
Recovered
Updated on October 14, 2021 7:04 pm
All countries
4,893,211
Deaths
Updated on October 14, 2021 7:04 pm

«УДАР Віталія Кличка» подав заяву до правоохоронних органів…

«УДАР Віталія Кличка» подав заяву до правоохоронних органів щодо державної зради Киви

«УДАР Віталія Кличка» направив офіційну заяву щодо відкриття відповідного кримінального провадження через державну зраду Іллі Киви до СБУ, ДБР та ГПУ. Документ підписав голова виконкому партії Артур Палатний.

Відео народного депутата Іллі Киви, в якому він на фоні державних прапорів України вітає Путіна з днем народження, може трактуватися виключно як державна зрада, – йдеться у заяві «УДАРу». Тому у партії закликали правоохоронні органи розпочати досудове розслідування за ст. 111 КК України – “Державна зрада”. 

У заяві нагадали, що за тисячі загиблих на сході та мільйони переселенців, анексію та тимчасову окупацію територій України несе особисто Володимир Путін – головнокомандувач військ Російської Федерації.

ТСН | #політика

«УДАР Віталія Кличка» подав заяву до правоохоронних органів щодо державної зради Киви«УДАР Віталія Кличка» направив офіційну заяву щодо відкриття відповідного кримінального провадження через державну «УДАР Віталія Кличка» подав заяву до правоохоронних органів щодо державної зради Киви«УДАР Віталія Кличка» направив офіційну заяву щодо відкриття відповідного кримінального провадження через державну

Hot Topics

Related Articles