All countries
242,786,366
Confirmed
Updated on October 21, 2021 2:19 am
All countries
218,342,759
Recovered
Updated on October 21, 2021 2:19 am
All countries
4,937,410
Deaths
Updated on October 21, 2021 2:19 am

Київські митники вилучили в аеропорту в іноземця приборну…

Київські митники вилучили в аеропорту в іноземця приборну панель до військової техніки, що «фонила», та радянський фотоапарат «Мир»

Відлітаючи до Амстердаму, для проходження митного контролю в аеропорту «Бориспіль» громадянин США обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим гарантував, що переміщувані ним товари не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження.

Після проведення контролю ручної поклажі у сумці авіапасажира митники виявили приборну панель, що мала підвищений радіаційний фон.

Панель до військової авіаційної техніки містила номер та позначки «ГОСТу», складалась з годинника «5 дней» та покажчика струму.

Окрім цього, в речах аівапасажира знаходився дальномірний плівковий фотоапарат «Мир», який випускався до 1961 року, тобто виготовлений понад 50 років тому. А відтак даний фотоапарат може мати історичну цінність, а такі предмети заборонено вивозити за кордон без дозволу Міністерства культури.

На момент проходження митного контролю чоловік належним чином оформленої митної декларації та відповідних дозвільних документів не мав, за консультацією до митників не звертався.

Крім того, переміщення через митний кордон приладів до військової техніки передбачає наявність дозвільних докуметів уповноваженого органу виконавчої влади з питань державного експортного контролю.

Складено протокол про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України.

Приборну панель з підвищеним радіаційним фоном та фотоапарат вилучено.

#Київська_митниця #порушення_митних_правил

Hot Topics

Related Articles