All countries
242,763,605
Confirmed
Updated on October 21, 2021 12:19 am
All countries
218,320,130
Recovered
Updated on October 21, 2021 12:19 am
All countries
4,936,846
Deaths
Updated on October 21, 2021 12:19 am

​​⚡️ Постачання наркотиків до Київського СІЗО під контролем…

​​⚡️ Постачання наркотиків до Київського СІЗО під контролем «смотрящого» – повідомили про підозри учасникам ще однієї організованої групи

👮🏼‍♂️ Викрили протиправну діяльність угруповання оперативники Департаменту стратегічних розслідувань спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України

🔹 Відомо: «смотрящий» у СІЗО організував діяльність злочинної організації, яка налічувала кілька угруповань. Одні групи діяли «на волі», інші – в установі. До їх складу увійшли арештовані та мешканці кількох областей. Забезпечували постачання та збут наркотичних та психотропних речовин до спецустанови шляхом «перекидів». Частину отриманих коштів фігуранти витрачали на розвиток «бізнесу», решту – на поповнення «общаку».

👥 Так, до складу двох угруповань входило сім осіб. 29 вересня 2021 року справу щодо його учасників скерували до суду на чолі з двома «смотрящими».

👥 До складу ще однієї організованої групи входило шість осіб. Курував його діяльністю під контролем «смотрящого» утриманець слідчого ізолятора, серед його спільників «з волі» – дружина та знайомі.

🔹 7 жовтня на підставі отриманих в ході слідства доказів поліцейські повідомили трьом фігурантам про підозру. Дії чоловіка та двох жінок кваліфіковані за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинені організованої групою) та ч. 4 ст. 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів, вчинені організованою групою) Кримінального кодексу України.

🔹 Крім того, за місцями мешкання та утримання фігурантів провели санкціоновані обшуки, під час яких вилучили заборонені речі та «чорнові» записи.

Цього ж дня одній підозрюваній суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Сьогодні, 8 жовтня, запобіжний захід обиратимуть і другій фігурантці.

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Офіс Генерального прокурора. Викриття осіб проводилося за сприяння та участі адміністрації та оперативного відділу ДУ «Київській слідчий ізолятор».

Hot Topics

Related Articles