All countries
243,583,361
Confirmed
Updated on October 22, 2021 6:38 pm
All countries
218,976,903
Recovered
Updated on October 22, 2021 6:38 pm
All countries
4,950,082
Deaths
Updated on October 22, 2021 6:38 pm

​​Проти зняття Кличка з голови КМДА виступив навіть…

​​Проти зняття Кличка з голови КМДА виступив навіть його опонент

«Зеленський може грати в царька, знімати з посад тих, хто розумніший і компетентніший за нього або у кого вищий рейтинг довіри. Але йому доведеться відповідати за усунення Кличка з посади голови КМДА», – попереджає опонент мера Києва на виборах Борислав Береза.

За його словами, Зеленського не бентежить, що КСУ ще в 2003 році своїм рішенням дав роз’яснення, що київський міський голова, обраний киянами, повинен бути призначений і главою КМДА. Але йому було б непогано заздалегідь подумати, до чого це призведе. Хоча все вказує на те, що прогнозувати він не здатний. Інакше б він знав, що так буде не завжди і через деякий час йому доведеться відповідати за його правовий нігілізм і злочини, написав Береза.

Він упевнений, що наміри Зеленського свідчать про те, що його не хвилює думка киян. Він дуже хоче усунути потенційного конкурента на наступних президентських виборах, а він бачить у Кличку конкурента, і хоче отримати доступ до бюджету Києва, який складає 2 мільярди євро. Тому він хоче призначати всіх сам. Головне, щоб людина була покірною і керованою Банковою, резюмує Береза.

ТСН | #політика

Hot Topics

Related Articles