All countries
231,927,184
Confirmed
Updated on September 25, 2021 9:09 am
All countries
206,820,443
Recovered
Updated on September 25, 2021 9:09 am
All countries
4,751,783
Deaths
Updated on September 25, 2021 9:09 am

Санкції – це позасудові розправи за схвалення США,…

Санкції – це позасудові розправи за схвалення США, – Деркач

Санкції РНБО проти українських громадян вводяться за схвалення США. Про це заявив нардеп Андрій Деркач у своєму інтерв’ю Стране. На його думку, посольство США дозволило українській владі використовувати санкції РНБО як інструмент позасудової розправи – в обмін на зовнішнє управління.

Нардеп зазначив, що зараз зовнішні управителі дозволили чинній владі працювати поза правовим полем, узурпуючи владу і підміняючи судову систему. Апарат РНБО – це просто група людей, яка відстоює чужі фінансові та свої політичні та економічні інтереси. У даному разі, насамперед, інтереси «стратегічних партнерів». При цьому вносять місцевий колорит: «обілечують», рекетують, тиснуть на опозицію, зазначив Андрій Деркач.

ТСН

Санкції - це позасудові розправи за схвалення США, - ДеркачСанкції РНБО проти українських громадян вводяться за схвалення США. Про це заявив нардеп Андрій Деркач у своєму інтерв'ю Стране. На його думк Санкції - це позасудові розправи за схвалення США, - ДеркачСанкції РНБО проти українських громадян вводяться за схвалення США. Про це заявив нардеп Андрій Деркач у своєму інтерв'ю Стране. На його думк

Hot Topics

Related Articles