All countries
231,921,072
Confirmed
Updated on September 25, 2021 8:09 am
All countries
206,810,653
Recovered
Updated on September 25, 2021 8:09 am
All countries
4,751,681
Deaths
Updated on September 25, 2021 8:09 am

​​Як позбутися шкідливої звички: план дійРубрика #поради Не…

​​Як позбутися шкідливої звички: план дій

Рубрика #поради

Не можете позбутись шкідливої звички? Засновник компанії Smart Talent Тревіс Бредбері радить розділити цей процес на 66 днів, та ні в якому разі не сприймати себе як ледачу чи слабку людину. 66 днів можуть видатись довгим періодом, але існує кілька етапів, які ви змушені пройти.

Дні 1-10: зазирніть всередину
Перш за все, потрібно визначити, які події викликали ті чи інші погані звички. Інколи зробити це досить складно, так як звичка вкоренилась, і ви схиляєтесь до неї на підсвідомому рівні. Зазирнувши всередину та визначивши джерело звички, у вас з’явиться можливість розірвати ланцюг. Тож перших 10 днів намагання позбутись звички забезпечить правильне розуміння її джерела.

Дні 11-40: розкажіть усім
Відповідальність відіграє неабияке значення в процесі позбування шкідливої  звички. На цьому етапі ви створюєте мережу підзвітності — розповідаєте про звичку, якої намагаєтесь позбутись, і чим більше людей знають про це, тим ймовірніше, що вам не вдасться знехтувати своїми намірами.
Дозвольте іншим знати, що ви справді хочете їм щось донести. Але пам’ятайте, ви маєте їм нагадувати про своє бажання, тому що вони теж можуть забути.

Дні 41-66: тримайтесь подалі від того, що схиляє до поганої звички
Як тільки ви ступите на фінішну пряму, будьте готові до помилок, це стається з усіма. Підготуйтесь до загальних моменті, які можливі в таких ситуаціях. Якщо ви схильні до рецидиву в тій чи іншій ситуації, будьте розумними, та уникайте того, що може спровокувати повернення до поганої звички до того часу, поки не будете впевнені, що таки позбулись її.

День 67: заохочуйте себе
Звичайно, можна сказати, що відвикання від звички — само по собі винагорода. Але навіщо пропускати нагоду для святкування? Просто під час нього не потурайте звичці, від якої вже відмовились. А ще — це стане хорошим приводом позбутись ще однієї поганої звички.
Отож не думайте, що ви — слабкі чи ледачі, якщо діло доходить до поганих звичок та намагань позбутись їх. Є психологічні чинники, які роблять цей процес складним, але дотримуючись чіткого плану ви зможете впоратись з усім.

Hot Topics

Related Articles