​Як залишатися продуктивним під час спекиРубрика #продуктивність #поради…


Як залишатися продуктивним під час спеки

Рубрика #продуктивність #поради

Для мозку нормальна температура − 36,9-37,8. Якщо ми перегріваємося, спочатку активуються процеси збудження в центральній нервовій системі. Якщо ж зменшення температури не досягається, нервова система виснажується і втрачає енергію. В результаті нам важко думати і приймати рішення, ми не можемо зосередитися. Отже, що робити, щоб залишатися продуктивним під час літньої спеки?

Охолоджуйтеся. Якщо ви їхали на роботу в задушливому транспорті або довгий час перебували на спеці, найкраще прийняти холодний душ. Якщо такої можливості немає, варто намочити холодною водою руки по лікоть, а краще по плечі, вмитися холодною водою, намочити хустинку і покласти її в ділянці шиї. Це трохи зменшить температуру.

Носіть натуральний світлий одяг. У спеку ваш одяг повинен бути з натуральних тканин і вільний. Якщо ви знаєте, що будете довгий час перебувати на сонці, бажано вдягати одяг з довгим рукавом, щоб шкіра не перегрівалася і була захищена від сонячних променів. Синтетичний одяг краще не вдягати у спеку: він парить і порушує процеси випаровування поту. І не забувайте про головні убори.

Слідкувати за водним балансом. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує при нормальній температурі випивати 30 мілілітрів води на кілограм маси тіла. У спекотну погоду потрібно пити більше, в залежності від того, як ви пітнієте, і в жодному разі не терпіти спрагу.

Забудьте про каву та чай. Якщо ви звикли пити на роботі каву, щоб збадьоритися, краще цього не роботи у сильну спеку, бо так ви втратите багато рідини. Те саме стосується холодного чаю: може здаватися, начебто такі напої охолоджують, але, наприклад, зелений чай містить велику кількість кофеїну, який активує виділення рідини. Краще пити звичайну прохолодну воду або додати в неї лимон та м’яту для освіжаючого відчуття.

Вмикайте кондиціонер або вентилятор, але обережно. Якщо є можливість — використовуйте вентилятор або кондиціонер на роботі. Але треба бути особливо обережними: різкі перепади температури від 30 до 18 градусів тільки зашкодять. Бажано охолоджувати приміщення, а потім вимикати кондиціонер.

Не захоплюйтеся морозивом. Морозиво та холодні напої не охолоджують внутрішню температуру ядра. Коли ви їсте морозиво, воно зігрівається вже в носоглотці і потрапляє до шлунку теплим.

Зменшіть порції їжі та не їжте смажене. У сильну спеку потрібно зменшити калораж. Звісно, хтось інтуїтивно відчуває, що у спеку не хочеться жирного і смаженого, але люди, які це полюбляють, мають пам’ятати, що смажене — це багато колорій, а чим більше калорій ми споживаємо, тим більше виділяється енергії і тепла. Тому в спеку бажано вживати легку їжу, додати до раціону більше овочів і фруктів.


omethingnow