All countries
266,092,499
Confirmed
Updated on December 5, 2021 10:16 pm
All countries
237,911,763
Recovered
Updated on December 5, 2021 10:16 pm
All countries
5,270,280
Deaths
Updated on December 5, 2021 10:16 pm

​​Демонстрація рішучості і здатності захистити себе – найголовніше…

​​Демонстрація рішучості і здатності захистити себе – найголовніше для стримування агресора – Палатний, “УДАР Віталія Кличка”
 
«УДАР Віталія Кличка» вважає, що в умовах війни та постійної загрози повномасштабного нападу українська влада має вжити заходи для зміцнення оборонного та безпекового сектору та звернутися за підтримкою до західних партнерів. Демонстрація Україною рішучості та здатності захистити свої території – найголовніший фактор у стримуванні збройної агресії Росії, заявив голова виконкому «УДАРу» Артур Палатний. 

Він наголосив: українська влада має посилити взаємодію ЗСУ з арміями країн НАТО, закликати міжнародних партнерів до проведення на території України неперервних військових навчань. Задіяти механізми ООН для врегулювання ситуації на кордонах України. Активізувати переговори з країнами, які підтримують надання військової допомоги Україні. Центральна влада має в координації з місцевою ініціювати проведення регулярних зборів і навчань підрозділів територіальної оборони. 

Палатний також закликав західних партнерів вжити адекватні політико-дипломатичні та економічні заходи для протидії деструктивним діям агресора. Зокрема, новий пакет санкцій може стати болючим ударом по російській економіці та зупинити наміри РФ дестабілізувати ситуацію на кордоні і в Україні, впевнений керівник виконкому «УДАРу Віталія Кличка».

ТСН | #політика

Hot Topics

Related Articles