All countries
260,820,699
Confirmed
Updated on November 26, 2021 10:49 pm
All countries
233,847,566
Recovered
Updated on November 26, 2021 10:49 pm
All countries
5,205,398
Deaths
Updated on November 26, 2021 10:49 pm

​​Білл Гейтс радить 5 книг, які варто прочитати…

​​Білл Гейтс радить 5 книг, які варто прочитати до Нового року

Рубрика #книги

Білл Гейтс опублікував щорічний список книг, які він радить прочитати протягом новорічних свят. Цьогоріч до переліку засновника Microsoft ввійшли два науково-фантастичні твори, два науково-популярні і один історико-фантастичний.

1. Klara and the Sun, Кадзуо Ісігуро
«Ця книга змусила мене замислитися над тим, як може виглядати життя з суперінтелектуальними роботами, і чи будемо ми ставитися до них, як до технологій, чи як до чогось більшого»,
– написав Гейтс.

2. A Thousand Brains: A New Theory of Intelligence, Джефф Гокінс
У 1996 році Джефф Гокінс винайшов цифрового помічника PalmPilot. З того часу, як пише Гейтс, Гокінс протягом десятиліть думав про зв’язки між нейробіологією та машинним навчанням. Кульмінацією цього стала науково-популярна книга A Thousand Brains, опублікована у березні.

3. Project Hail Mary, Енді Вір
Головний герой роману – вчитель середньої школи, який прокидається на таємничому космічному кораблі і не знає, як він туди потрапив. Сюжет Project Hail Mary важко переказати без спойлерів, попереджає Гейтс. Вчитель використовує науку та інженерію, щоб урятувати становище. За словами Гейтса, це веселе читання, з яким можна впоратися протягом вихідних.

4. The Code Breaker: Jennifer Doudna, Gene Editing, and the Future of the Human Race, Волтер Айзексон
У книзі докладно розглядаються потенційні можливості застосування редагування генів, наприклад, у лікуванні захворювань крові. Гейтс зазначив, що CRISPR є одним із найкрутіших і, можливо, найбільш значущих наукових відкриттів останнього десятиліття.

5. Hamnet, Меггі О’Фаррелл
У Шекспіра був єдиний син Гамнет, який помер у віці 11 років з невідомих причин. Поширеною версією смерті є бубонна чума. Через три роки письменник почав створювати “Гамлета”. Меггі О’Фаррелл міркує у своєму романі, як втрата дитини могла бути пов’язана із написанням найзнаковішої трагедії в історії світової літератури.

Детальніше можете дізнатися у відео.

Hot Topics

Related Articles