All countries
262,163,405
Confirmed
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
234,968,782
Recovered
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
5,221,653
Deaths
Updated on November 29, 2021 8:58 pm

“Бодяжні” заправки та мініНПЗ – джерела шкідливих викидів…

“Бодяжні” заправки та мініНПЗ – джерела шкідливих викидів та забруднення природи (звернення екологів до Верховної Ради)

Нелегальні АЗС, т.зв. “бочки” – джерело викидів в атмосферу шкідливих випарів. У паливі, яке вони продають, було виявлено багаторазове перевищення вмісту токсичних речовин, зокрема бензолу та сірки, що може призвести до онкологічних захворювань, захворювань дихальної та серцево-судинної систем та інших тяжких хвороб. Пальне для “бочок” виробляється на 25 нелегальних мініНПЗ та нафтобазах, які забруднюють ґрунти та водойми, а також є джерелами виникнення техногенних катастроф та пожеж.

У зв’язку з цим цим екологи вимагають від депутатів сприяти перевірці нелегальних АЗС та мініНПЗ, прийняття законів, які унеможливили б існування чорного ринку нафтопродуктів, а також ініціювати розслідування проти чиновників, які “кришують” нелегальні АЗС та мініНПЗ.

ТСН | #новини

"Бодяжні" заправки та мініНПЗ - джерела шкідливих викидів та забруднення природи (звернення екологів до Верховної Ради)Нелегальні АЗС, т.зв. "бочки" - джерело викидів в атмосферу шкідливих випарів. У "Бодяжні" заправки та мініНПЗ - джерела шкідливих викидів та забруднення природи (звернення екологів до Верховної Ради)Нелегальні АЗС, т.зв. "бочки" - джерело викидів в атмосферу шкідливих випарів. У

Hot Topics

Related Articles