All countries
267,480,680
Confirmed
Updated on December 8, 2021 9:23 am
All countries
239,180,342
Recovered
Updated on December 8, 2021 9:23 am
All countries
5,289,062
Deaths
Updated on December 8, 2021 9:23 am

Потерпіла домовилася з крадіямиПід завершення футбольчику (для тих…

Потерпіла домовилася з крадіями

Під завершення футбольчику (для тих хто не знає – Динамо програло 1:2 Баварії) вирішила прогулятися містом банда крадіїв-грабіжників. Ну, так – не чисто прогулятися, а може й трохи заробити своїм найулюбленішим способом – привласненням чужого майна.
Гуляли-гуляли і натрапили на хлопців, які їх затримали та викликали поліцію, яка мала б перевірити цих осіб на предмет «розшуку», здійснення майнових або інших злочинів.
Через деякий час на місце прибув патруль поліції. Але патрульні були не одні – вони взяли з собою заявницю, яка прийшла до райвідділку писати заяву про крадіжку IPhone 12. Дівчина також мала з собою MacBook, через який відслідковувала локацію свого викраденого телефону. Тут треба віддати шану патрульним, які вирішили втрутитися у цю справу й допомогти потерпілій, бо по суті цим мали б займатися слідчі, дізнавачі й інші державні правозахисні (від крадіїв) структури, але-але-але…
По геолокації телефон «бився» десь біля затриманої банди, але під час поверхневої перевірки телефон у них не знайшли і по суті – їх мали б відпустити, але потерпіла пішла на «маленькі хитрощі», повідомивши, що 100% знає про те, що телефон у них і зараз на місце їде її хлопець з друзями, які дочекаються, доки поїдуть правоохоронці і тоді…
Як альтернативу, потерпіла запропонувала домовилася з крадіями, що як тільки вони повернуть їй телефон – вона не матиме до них претензій й забере заяву з поліції. Ті, розуміючи, що це їх єдиний шанс і їм краще зробити так – побігли в арку неподалік і через дві хвилини принесли викрадений iPhone.
Так все і завершилося. Заявниця забрала власну річ і поїхала по своїм справам, а крадії поїхали в місцеве управління поліції для з’ясування чи не знаходиться хто у розшуку і тд. На жаль, за цю крадіжку їм нічого не буде, бо, і заяви нема, і телефон був не у них, а типу «знайшли на вулиці».
Отакі справи, малята.

#всеодноїхнесадять

Hot Topics

Related Articles