All countries
264,557,547
Confirmed
Updated on December 3, 2021 9:07 am
All countries
236,811,145
Recovered
Updated on December 3, 2021 9:07 am
All countries
5,252,454
Deaths
Updated on December 3, 2021 9:07 am

Ірина Венедіктова: Партія героїну з Ірану на понад…

Ірина Венедіктова: Партія героїну з Ірану на понад 1 млрд грн – в ході спецоперації затримано організаторів каналу контрабанди

Україна не має бути хабом для наркобізнесу і контрабанди, тому активно протидіє розповсюдженню цих небезпечних речовин всередині держави і у співпраці з правоохоронцями всього світу.

Сьогодні такими спільними міжнародними зусиллями ми затримали двох братів – громадян Туреччини, які курували канал поставок героїну до нашої держави. Вони – члени транснаціонального злочинного угруповання, що займається контрабандою героїну з Ірану через територію Вірменії, Грузії до України.

Угруповання збувало наркотики на території нашої держави, у тому числі на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, а також контрабандою перевозило дрібними партіями до країн Європейського Союзу. Для відволікання уваги та перевірки пильності правоохоронців та митників, організатори здійснювали навіть «перевірочні» рейси без нелегального товару, щоб цим же шляхом спрямовувати вже наркотики.

Правоохоронці проконтролювали поставку з Ірану до України вантажного автомобіля на склад в м. Києві. В причепі авто в спеціально обладнаних муляжах пустотілої цегли виявлено наркотичний засіб. В ході обшуку там вилучено 1159 брикетів з героїном.

Організаторів каналу контрабанди було затримано неподалік складу. В ході проведення огляду, у двох валізах у них було виявлено та вилучено 5 брикетів з 1550 грамами героїну.

Загальна вага вилученого особливо небезпечного наркотичного засобу – понад 368 кілограм, що за цінами чорного ринку коштує понад 1 млрд. гривень.

Блискавична спецоперація, в якій були задіяні українські та іноземні правоохоронці та служби: прокуратура АР Крим та міста Севастополя, Департамент боротьби з наркозлочинністю Нацполіції, ГУ Нацполіції в АР Крим та м. Севастополі, Митна служба України, Управління по боротьбі з контрабандою комітету державних доходів Республіки Вірменія, відділ по боротьбі з наркотранзитом в департаменті центральної кримінальної поліції МВС Грузії та Адміністрація по боротьбі з наркотиками США (DEA).

Hot Topics

Related Articles