All countries
264,379,204
Confirmed
Updated on December 3, 2021 12:06 am
All countries
236,662,658
Recovered
Updated on December 3, 2021 12:06 am
All countries
5,248,872
Deaths
Updated on December 3, 2021 12:06 am

​​Нетворкінг: як корисні контакти допомагають розвивати бізнес Рубрика…

​​Нетворкінг: як корисні контакти допомагають розвивати бізнес

Рубрика #події

Наше оточення має великий вплив на нас і ми не можемо цього ігнорувати. Особливо у бізнесі. Кожнен підприємець знає наскільки важливий нетворкінг і команда однодумців, які рухаються з вами в одному напрямку. Саме завдяки нетворкінгу ми знаходимо партнерів, інвесторів або підрядників, зростаємо як особистість і досягаємо поставлених цілей.

Хочете навчитися мислити масштабніше, не можете знайти інвестора для розвитку вашого бізнесу або давно мріяли стати членом наглядової ради топової компанії? У цьому може допомогти спілкування з найкращими корпоративними директорами України.

7 грудня в Intercontinental Kyiv відбудеться п’ятий Міжнародний форум корпоративних директорів. Де на одному майданчику зберуться представники топових компаній України та світу, понад 200 учасників: члени наглядових рад, правлінь, власники та керівники компаній, провідні консультанти та професіонали сфери корпоративного управління.

Не втрачайте можливості дізнатися круті інсайти, почути реальні кейси та запитати про те, що для вас дійсно важливо, у форматі живого спілкування. Реєстрація на подію — за посиланням.

Hot Topics

Related Articles