All countries
267,480,680
Confirmed
Updated on December 8, 2021 9:23 am
All countries
239,180,342
Recovered
Updated on December 8, 2021 9:23 am
All countries
5,289,062
Deaths
Updated on December 8, 2021 9:23 am

Щоб протидіяти агресору, потрібні мобілізація ресурсів, розмова з…

Щоб протидіяти агресору, потрібні мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій – Кличко

Поки західні партнери України попереджають про загрозу наступу Росії, вище керівництво держави намагається піддати сумніву вірогідність розвитку подій за таким сценарієм і звинувачує у поширенні панічних настроїв тих, хто закликає до пильності. Про це заявив Віталій Кличко. 

Він наголосив, ЗСУ зараз набагато сильніші, ніж були в 2014 році. Але не можна допустити, щоб вони і вся країна заплатили дорогою ціною за самозаспокоєність та шапкозакидницькі настрої вищого керівництва держави. 

Кличко вважає, що потрібна мобілізація всіх ресурсів на потреби оборони, а не розтринькування на сумнівні проекти. А також чесна розмова із суспільством щодо серйозності викликів та чіткий план дій на випадок екстремальної ситуації, скоординований з союзниками. У черговий раз ворог випробовує Україну на міцність – ми не маємо права схибити, підсумував Кличко.

ТСН | #політика

Щоб протидіяти агресору, потрібні мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій - КличкоПоки західні партнери України попереджають про загрозу наступу Росії, вище керівництво держави Щоб протидіяти агресору, потрібні мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій - КличкоПоки західні партнери України попереджають про загрозу наступу Росії, вище керівництво держави

Hot Topics

Related Articles