All countries
262,163,405
Confirmed
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
234,968,782
Recovered
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
5,221,653
Deaths
Updated on November 29, 2021 8:58 pm

Розгляд закону про столицю відкладається – в парламенті…

Розгляд закону про столицю відкладається – в парламенті не вистачає голосів , – Черненко.

«Слуги» ніяк не можуть знайти достатньо голосів для ухвалення закону про столицю. Через це на Банковій обговорюють варіант відкласти розгляд цього питання на наступний рік, заявив народний депутат VIII скликання, ексголова Комітету виборців України Олександр Черненко.

За його словами, «слуги» відмовляються голосувати за закон про столицю з декількох причин. По-перше, Кличко озброївся висновками Ради Європи, рішеннями Конституційного суду України та настроями киян. Якщо Київ спробують «нагнути», голосів від киян «слуги» вже не отримають. По-друге, нардепи побоюються за майбутню розплату. Навіть найконвертніші слуги воліють бути оштрафованим на одну зарплату, ніж проголосувати і піти під статтю, коли влада зміниться, пише Черненко.

Голосів за закон про столицю не дають і інші фракції. У зв’язку з цим на Банковій обговорюють варіант відкласти розгляд закону про столицю на наступний рік, зазначає Черненко.

Розгляд закону про столицю відкладається – в парламенті не вистачає голосів , - Черненко.«Слуги» ніяк не можуть знайти достатньо голосів для ухвалення закону про столицю. Через це на Банковій обговорю Розгляд закону про столицю відкладається – в парламенті не вистачає голосів , - Черненко.«Слуги» ніяк не можуть знайти достатньо голосів для ухвалення закону про столицю. Через це на Банковій обговорю

Hot Topics

Related Articles