All countries
262,163,405
Confirmed
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
234,968,782
Recovered
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
5,221,653
Deaths
Updated on November 29, 2021 8:58 pm

​​Саморозвиток і бізнес: три нових безкоштовних курси на…

​​Саморозвиток і бізнес: три нових безкоштовних курси на платформі Prometheus

Рубрика #курси

Пропонуємо вашій увазі три крутих курси для саморозвитку. Два з яких за підтримки посольства США Prometheus повністю переклали з англійською мови і виклали їх у безкоштовний доступ, тоді як на Coursera за них доведеться заплатити 60 баксів.

1️⃣ «Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал» знаменитої Барбари Оклі (авторки найпопулярнішого онлайн-курсу у світі «Навчаймось вчитись») та Терренса Седжновскі. На курсі навчать, як будувати успішну кар’єру, як отримувати максимум від онлайн-навчання, де шукати наставників та як правильно з ними працювати.
Зареєструватися

2️⃣ Курс «Підприємництво 101: хто ваш клієнт?» викладачів Массачусетського технологічного інституту Ердіна Бешимова та Білла Олета. Тут можна опанувати головну навичку для підприємців-початківців – правильно визначати свого клієнта. Під час навчання розкажуть, як провести інтерв’ю з потенційними клієнтами, яка різниця між аналізом ринку зверху вниз і знизу вгору, а також як правильно обирати ринок для товару чи послуги.
Зареєструватися

3️⃣ Курс «CASE STUDY: як вирішувати складні завдання в бізнесі та в житті», що навчить шукати та ухвалювати рішення, перемагати в кейс-чемпіонатах та отримувати нові можливості в роботі та житті. Зареєструватися.

Hot Topics

Related Articles