All countries
264,400,171
Confirmed
Updated on December 3, 2021 1:06 am
All countries
236,677,676
Recovered
Updated on December 3, 2021 1:06 am
All countries
5,249,007
Deaths
Updated on December 3, 2021 1:06 am

Хотів вбити конкурента: в Одесі правоохоронці завадили замаху…

Хотів вбити конкурента: в Одесі правоохоронці завадили замаху на підприємця

В Одесі підприємець заплатив 100 000 грн. “кримінальному авторитету”, щоб той організував вбивство його конкурента.

За інформацією правоохоронців, потерпілий працює у сфері продукції водних біоресурсів. Його бізнес конкурує з бізнесом іншого місцевого підприємця, через що останній вирішив “прибрати” конкурента з ринку.

Працівникам Управління міграційної поліції Одещини вдалося захистити підприємця та затримати всіх учасників злочинної змови.

Примітно, що кількома днями раніше правоохоронці відзвітували про попередження ще двох замовних вбивств. Голова МВС Денис Монастирський розповів, що американець і українка організували вбивство колектора, а також “замовили” міністра аграрної політики Романа Лещенка.

Кілер, якого найняли зловмисники, виявився підставним, тому “вбивство” колектора було інсценоване, а зловмисники були затримані після передачі першого траншу грошей за замах на міністра.

Хотів вбити конкурента: в Одесі правоохоронці завадили замаху на підприємцяВ Одесі підприємець заплатив 100 000 грн. "кримінальному авторитету", щоб той організував вбивство його конкурента.За інформа Хотів вбити конкурента: в Одесі правоохоронці завадили замаху на підприємцяВ Одесі підприємець заплатив 100 000 грн. "кримінальному авторитету", щоб той організував вбивство його конкурента.За інформа

Hot Topics

Related Articles