All countries
264,379,204
Confirmed
Updated on December 3, 2021 12:06 am
All countries
236,662,658
Recovered
Updated on December 3, 2021 12:06 am
All countries
5,248,872
Deaths
Updated on December 3, 2021 12:06 am

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко: Я буду боротися, щоб…

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко: Я буду боротися, щоб зберегти самоврядування у Києві та в Україні

Закон про столицю, який поспіхом намагається ухвалити Банкова, – це наступ на місцеве самоврядування. Лідер «УДАРу», мер Києва Віталій Кличко заявив, що буде боротися, щоб зберегти самоврядування у Києві та по всій України. 

Він наголосив, що ухвалення цього закону може призвести до колапсу в столиці і додаткового соціального напруження. Якщо виконавча і законодавча влада об’єднані, то мер, якого люди обрали з його програмою, має можливість реалізовувати те, що пообіцяв. І цей мер – відповідальний виключно перед громадою міста, сказав Кличко. 

Лідер “УДАРу” повідомив, що надіслав текст законопроєкту до Венеційської комісії, а також Андреасу Кіферу – генеральному секретарю Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Георгу Мільбрандту – спецпредставнику Німеччини з місцевого самоврядування. Україна має впроваджувати європейські стандарти життя і європейські закони, підкреслив Кличко.

ТСН | #політика

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко: Я буду боротися, щоб зберегти самоврядування у Києві та в УкраїніЗакон про столицю, який поспіхом намагається ухвалити Банкова, - це наступ на місцеве самоврядування. Лід Лідер «УДАРу» Віталій Кличко: Я буду боротися, щоб зберегти самоврядування у Києві та в УкраїніЗакон про столицю, який поспіхом намагається ухвалити Банкова, - це наступ на місцеве самоврядування. Лід

Hot Topics

Related Articles