All countries
262,163,405
Confirmed
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
234,968,782
Recovered
Updated on November 29, 2021 8:58 pm
All countries
5,221,653
Deaths
Updated on November 29, 2021 8:58 pm

​​Дії влади вказують на те, що вона вирішила…

​​Дії влади вказують на те, що вона вирішила взяти під контроль самоврядування в країні, – Странніков, «УДАР Віталія Кличка»

Закон про столицю, який проштовхує влада, – це узурпація влади та наступ на місцеве самоврядування. “Слуги” обрали шлях до диктатури, оскільки вже зараз зрозуміло, що наступні вибори вони з позором програють, заявив депутат Київради з фракції «УДАР Віталія Кличка» Странніков.  

Він зазначив, що в разі ухвалення цього законопроєкту в Україні з’явиться небезпечний прецедент узаконення центральною владою політичного тиску на місцеву владу. І це стане сигналом для усіх мерів, сільських та селищних голів: «Будете опиратися центральній владі – отримаєте спеціальний закон, яким ваші повноваження помножать на нуль і передадуть їх зговірливому керівнику з центру», попередив Странніков.

Він підкреслив, що, згідно соцопитувань, кияни не підтримують розділення посад міського голови та голови КМДА. Та висловив впевненість, що такого нехтування думкою людей кияни цій владі ніколи не пробачать. Єдиний прийнятний шлях – відхилити цього проєкт як неконституційний та розробити інший, який відповідатиме Конституції України та міжнародним стандартам, зазначив Странніков.

ТСН | #політика

Hot Topics

Related Articles