All countries
264,400,171
Confirmed
Updated on December 3, 2021 1:06 am
All countries
236,677,676
Recovered
Updated on December 3, 2021 1:06 am
All countries
5,249,007
Deaths
Updated on December 3, 2021 1:06 am

​Дозволити владі підім’яти столицю сьогодні – отримати такий…

Дозволити владі підім’яти столицю сьогодні – отримати такий саме сценарій по всій країні завтра, – Палатний, «УДАР Віталія Кличка»

Закон про столицю від «Слуг народу», який Верховна Рада може проголосувати вже на цьому пленарному тижні, – це пілотний проєкт зі згортання місцевого самоврядування в Україні, заявив керівник виконкому «УДАРу Віталія Кличка» Артур Палатний.

Киян позбавляють можливості керувати столицею: замість всенародно обраного мера центральна влада хоче поставити «100% свою людину». Але йдеться про більше, ніж про Київ. Закон про столицю – це пілотний проєкт зі згортання місцевого самоврядування в Україні, підкреслив Палатний.

За його словами, влада вирішила діяти зухвало, нехтуючи здоровим глуздом та несприйняттям своїх дій українцями. Якщо промовчати сьогодні та дозволити владі підім’яти під себе столицю – завтра такий самий сценарій буде реалізовано по всій країні, вважає керівник виконкому «УДАРу». Він закликав усіх не дозволити владі ухвалити антиконституційний закон про столицю.

Украина в шоке

Hot Topics

Related Articles