All countries
264,609,373
Confirmed
Updated on December 3, 2021 10:07 am
All countries
236,863,992
Recovered
Updated on December 3, 2021 10:07 am
All countries
5,253,106
Deaths
Updated on December 3, 2021 10:07 am

Закон про столицю – пілотний проєкт зі згортання…

Закон про столицю – пілотний проєкт зі згортання місцевого самоврядування в Україні, – «УДАР Віталія Кличка»

Закон про столицю від «Слуг народу», який Верховна Рада може проголосувати вже на цьому пленарному тижні, – це пілотний проєкт зі згортання місцевого самоврядування в Україні, заявив керівник виконкому «УДАРу Віталія Кличка» Артур Палатний. 

Киян позбавляють можливості керувати столицею: замість всенародно обраного мера центральна влада хоче поставити «100% свою людину». Але йдеться про більше, ніж про Київ. Закон про столицю – це пілотний проєкт зі згортання місцевого самоврядування в Україні, підкреслив Палатний. 

За його словами, влада вирішила діяти зухвало, нехтуючи здоровим глуздом та несприйняттям своїх дій українцями. Якщо промовчати сьогодні та дозволити владі підім’яти під себе столицю – завтра такий самий сценарій буде реалізовано по всій країні, вважає керівник виконкому «УДАРу». Він закликав усіх не дозволити владі ухвалити антиконституційний закон про столицю.

ТСН | #політика

Закон про столицю – пілотний проєкт зі згортання місцевого самоврядування в Україні, - «УДАР Віталія Кличка»Закон про столицю від «Слуг народу», який Верховна Рада може проголосувати вже на цьому плен Закон про столицю – пілотний проєкт зі згортання місцевого самоврядування в Україні, - «УДАР Віталія Кличка»Закон про столицю від «Слуг народу», який Верховна Рада може проголосувати вже на цьому плен

Hot Topics

Related Articles